Ігор Ріхтер народився 27 квітня 1995 р. в м. Ужгороді, де проживає з народження. У 2004–2010 рр. закінчив ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 імені Василя Гренджі-Донського. Навчався в ПГК УжНУ на спеціальності «Право» та 2018 р. зaкінчив Карпатський університет імені Августина Волошина. Сокілець з шкільних років, що мало величезний вплив на формування націоналістичного світогляду. З 2014 р. член Всеукраїнського об’єднання «Свобода».Через місяць після Революції Гідності, учасником якої був безпосередньо, вступив у добровольчий батальйон особливого призначення «Січ», який був створений у червні 2014 р. в структурі ГУ МВС України в місті Києві. Батальйон під час проведення АТО боровся з бандитськими та терористичними угрупуваннями на сході України. Після реформування «Січі» перебував у складі ОДЧ «Карпатська Січ», а 2016–2017 рр. – на службі ЗСУ, яку проходив у 93-ій бригаді «Холодний Яр».

Про себе Ігор зазначає: «У мене з дитинства виховання було українським. В сім’ї розмовляють українською мовою, поважають історію, українські традиції. Коли відбулися події на Майдані, потім розпал сепаратизму на сході, прийняв свідоме рішення разом з іншими хлопцями бути там, а не спостерігати. Не уявляю, як це віддати свою рідну землю північному ворогу, який нас віками ненавидить».

Ігор з побратимами ішов на війну більш-менш підготовленим. Брав активну участь у сокільських військово-патріотичних вишколах, освоював військову дисципліну, здобував навики військової тактики і першої медичної допомоги, знав користуватися різними видами зброї. Там, на війні, Ігор змінив світобачення, по-іншому почав думати і діяти, відноситися до людей.

«Для мене це як два різні світи. – Каже Ігор. – Ти переживаєш зовсім інші емоції на війні під зливою обстрілів. У мирному житті люди цього не усвідомлюють… Що війна, гинуть люди…».Ігор Ріхтер молодий, загартований активними діями воїн-захисник, який передає досвід соколятам. Нині він щодня готовий бути корисним, у пошуку ідей і можливостей для самореалізації в молодіжному середовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *