Про можливості успішного розвитку транспортної галузі міста Сергій Білей розповідає наступне: «Зараз всі прекрасно розуміють, що транспортна система міста потребує глибокого реформування в комплексі, адже за роки незалежності на ній паразитують та вижимають останні соки декілька ужгородських кланів, зокрема, до них дотична і родина чинного мера. Тому при таких умовах та лобіюванні власних інтересів старих еліт, розвиток як міста в цілому, так і транспортної системи зокрема просто неможливий.

Пропрацювавши в даній галузі в один з найскладніших періодів, як для міста, так і для країни в цілому, прекрасно знаю всі проблеми з середини і відповідально заявляю: при бажанні, адже можливості зараз в міста є, можна за лічені місяці зламати стару корупційну систему і нарешті навести порядок раз і назавжди в цій надважливій галузі для всіх жителів міста. Зокрема, це мають запрацювати нові сучасні електроавтобуси на всіх без винятку маршрутах (вони однозначно будуть рентабельні), а не тільки збиткові, на яких їздить муніципальний транспорт.

Провівши аналіз транспортних систем багатьох європейських міст я переконаний, що комунальний транспорт для мешканців міста має бути безкоштовний, а для туристів оплачуваний. Це дасть можливість місту вирішити багато транспортних проблем: затори, розвантаження та створення нових паркомісць в центральній частині, екології і так далі. Також транспортна система Ужгорода потребує якісного ремонту дорожнього покриття і будівництва нових розв’язок, адже транспортна інфраструктура має стратегічне значення для економічного розвитку нашого міста. Сюди також входить зручне авіасполучення та залізничний транспорт. Якщо місто зможе якісно реформувати цю сферу, то це дасть можливість залучити безліч нових інвестицій, а також підвищити туристичну привабливість міста, що в свою чергу збільшить надходження до місцевого бюджету. Тому тільки на цьому маленькому прикладі я показав, як можна дуже швидко навести лад в цій царині та зробити її зручною для ужгородців і економічно привабливою для інвестицій та розвитку міста в цілому.

Транспортна галузь має першочергове значення і відображена у програмі «Українська перспектива Ужгорода», з якою команда Ужгородської Свободи йде на вибори».

Сергій БІЛЕЙ, фізична особа підприємець, громадський активіст

ДОВІДКА. Народився 7 лютого 1991 р. в м. Ужгороді, де закінчив ЗОШ № 7. Вищу освіту здобув в УжНУ, закінчив факультет суспільних наук за спеціальністю «Політологія». Активний  учасник  студентського життя та дозвілля, до 2015 р. очолював Закарпатський обласий осередок ВМГО «Студентська Свобода». З 2010 р. – член ВО “Свобода”. Брав активну участь в Революції Гідності, займається волонтерською діяльністю.

У травні – листопаді 2014 р. очолював відділ Транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради. Як керівник відділу Сергій Білей брав участь у розробці і затвердженні програми розвитку транспортної галузі міста на період до 2020 року. У цей час були зроблені перші кроки до реформування в місті Ужгороді ринку пасажирських перевезень. Зокрема, планувалася побудова сучасних зупинок з електронною системою контролю руху GPS, розроблялися і врегульовувалися маршрути тощо. Він безпосередньо здійснював жорсткий контроль графіку руху міських автобусів і маршрутних таксі, які сягнули тоді критичної точки безладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *