Моральний та фізичний тиск на законний колегіальний орган не може зсунути верховенство права в Україні. Власне, тому свободівці подали скаргу до ЦВК із фіксацією ряду порушень та суттєвими доказами тиску зі сторони політичних угруповань на членів територіальної виборчої комісії.

23 вересня Ужгородська ТВК перервала своє засідання, не зареєструвавши партію “Рідний дім” та “Партію твого міста”, які не належним чином внесли грошову заставу, що є прямим порушенням закону. Згідно законодавчих вимог, внесення застави можливо тільки з рахунку місцевої організації партії (за “Партію твого міста” це зробила фізична особа, а за партію “Рідний дім” — центральний орган партії). ТВК взяла перерву, за час якої отримала роз’яснення ЦВК, що ці партійні організації не можуть бути зареєстровані суб’єктами виборчого процесу, в зв’язку з порушенням вимог чинного законодавства.

Маніпулюючи масою, так званих, прихильників політичне угруповання під тиском змусило ТВК зареєструвати їх список.

Цими протизаконними діями сумнозвісні кандидати створюють у буквальному сенсі кричущий прецендент. Тому ужгородська Свобода збере матеріали щодо всіх зареєстрованих суб’єктів виборчого процесу та проведе перевірку відповідності поданих ними документів виборчому законодавству України.
Ми вважаємо, що починати формування нової проукраїнської міської ради Ужгорода з грубих порушень законів України є неприпустимо.

Захистимо українську демократію від партій-одноденок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *