Ми хочемо змінити парадигму участі міста в економічних стосунках, зробити його активним учасником ринку. Місто має заробляти, а не просто збирати податки – цей принцип закладений у концепцію муніципального капіталізму, що пропонує Ужгородська команда Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Муніципальний капіталізм – принцип ведення економічної та господарської діяльності, за яким муніципалітет активно виступає суб’єктом ринкових економічних відносин, ефективно та раціонально розпоряджається своїм майном, заробляє та реінвестує кошти. Місто не обмежується адмініструванням податків, а вкладається в ті чи інші галузі, тим самим, в цілому, стимулюючи розвиток економіки регіону.

Керуючись принципами муніципального капіталізму, Ужгород може значно збільшити свої фінансові можливості та направити їх на реалізацію багатьох, давно необхідних місту проектів. Активна участь в економічній діяльності, системна та стратегічно виправдана професійна політика муніципалітету — ключ до початку стрімкого розвитку Ужгорода як самодостатнього міста, менш залежного від економічної нестабільності в державі та від перерозподілу податків.

Це – стратегія ужгородської Свободи! Це – перспектива Ужгорода!

#перспективаужгорода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *