19 вересня 2020 року  в Меморіяльному парку «Красне Поле» Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» провела конференцію, на  якій висунула та затвердила кандидатів у депутати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Конференція розпочалася в урочистій атмосфері. Учасники хвилиною мовчання вшанували захисників Карпатської України 1938–1939 рр. та поклали квіти до меморіялу полеглим героям. Головуючий Ігор Ващенко, керівник Закарпатської організації, привітав учасників із прийдешнім 29-річчям Всеукраїнського об’єднання «Свобода» і вручив грамоти активним членам партії за відданість ідеї, незламність у боротьбі та вірність побратимам. Серед них – Наталія Лелекач, Сергій Білей, Роман Роман, Володимир Палінкащ та Михайло Куриляк.

Ігор Ващенко зазначив, що місцеві вибори 2020 року відбуваються в специфічних умовах карантинного періоду та нового виборчого Кодексу, до якого до цього часу Верховна Рада вносить корективи. Тому до праці треба братися завзято, не зволікаючи часом.

Осередок партії затвердив своїх кандидатів у вісім місцевих рад – п’ять міських, одна районна та дві селищні. Список ВО «Свобода до Ужгородської міської ради очолив Томаш Лелекач, до Хустської міської ради – Роман Роман, Тячівської міської ради – Володимир Гапун, Чопської міської ради – Анатолій Скакодуб і Рахівської відповідно Дмитро Брехлічук. Також партія висунула свої кандидатів до Рахівської районної ради, Великобичківської і Ясінянської селищних рад, список до яких відповідно очолили Микола Косівський, Йосип Ковач та Михайло Куриляк.

На конференції виступили з коротким звітом чинні депутати Хустської міської ради Роман Роман, Тячівської – Володимир Гапун і Рахівської – Микола Косівський. Вони висловили подяку за довіру на минулих виборах і запевнили подальший поступ у справі українського державотворення.

Голова Ужгородської «Свободи» Томаш Лелекач привітав з черговим кроком до української перемоги, закликав усіх побратимів і посестер до відданої праці. «Ми обов’язково переможемо, дивлячись у ваші очі, я впевнений – ми переможемо!».

Своєю чергою, свободівка Ірина Гармасій звернула увагу кандидатів на дві головні умови, за яких відбуваються вибори 2020 року, – новому виборчому законі та завершенні адміністративно-територіяльної реформи. Також вона побажала молодому поколінню тримати позицію і зазначила: «Ми об’єднані одною рікою – Єдина Соборна Незалежна Українська Держава, і вона починається з кожного з нас. Ми творимо Україну за Шевченковим «і мертвим, і живим, і ненародженим». Тому, вклинившись подвигу борців за волю України, які кров’ю скропили це поле, ми з вами живі, і обов’язок наш – творити сучасну Україну і передати естафету наступним. Будьмо сильними у нашому споконвічному прагненні».

Насамкінець на Красному Полі прозвучала «Молитва українського націоналіста», яку озвучив для учасників сокілець Володимир Попович.

Пресслужба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *